Kıskançlıkta konuyu bir üst lige çıkaran kadın, bakın erkek arkadaşına ne yaptı?


İngiltere’de yaşayan Holly Cockerill’in kıskançlığı sosyal medyada günün konusu oldu…

Genç kadın erkek arkadaşı Karl Hennan’a zorla bir tişört giydirerek büyük bir tartışmayı da beraberinde getirdi. Cockerill, Hennan’a üzerine kendi fotoğrafının olduğu bir tişört giydirdi.

İngiliz basını ve sosyal medyada gündem Holly Cockerill… Cockerill, erkek arkadaşı Karl Hennan’ı kıskandığı için özel bir tişört hazırladı. Erkek arkadaşının sık sık gece eğlenceye gitmesinden rahatsız olan genç kadın üzerinde bir paragraf yazının olduğu tişörte kendi fotoğrafını da bastırdı.

İngiltere’nin çok okunan gazetelerinden The Sun, genç kadının bu hamlesini okuyucularına duyurdu. Twitter üzerinden paylaşımlarıyla tanınan genç kadın erkek arkadaşının bedeni için hazırladığı tişörtte ise, “Eğer bu yazıyı okuyorsan erkeğime çok uzun süre bakıyorsun demektir. Ve eğer ben de burada olsaydım sana bu fotoğraftaki gibi bakardım. ‘Merhaba, ben Holly, onun KIZ ARKADAŞI” ifadesi yer alıyor.

Tişörtün üzerinde, “Eğer bu yazıyı okuyorsan uzun süredir benim erkeğime bakıyorsun demektir. Merhaba ben Holly, onun KIZ ARKADAŞI” mesajı yazıyor.

Genç kadın konuyla ilgili olarak, “Karl’ın yeni tişörtünü beğendiğini sanmıyorum ama doğum günün kutlu olsun aşkım. Gururla bu tişörtü giyebilirsin” açıklamasını yaptı. Genç kadının bu hareketi sosyal medyada büyük ilgi gördü. Fotoğraf kısa sürede 10.000 beğeni alırken Twitter kullanıcıları ikiye bölündü. Bazı kullanıcılar, “Bu ne kadar güvensizliktir. İnsanın önce kendine güvenmesi gerek” derken, diğer kullanıcılar da bu esprinin çok komik olduğunu öne sürerek Cockerill’i övdü.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Komik Komik
12
Komik
İğrenç İğrenç
1
İğrenç
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Eh İşte Eh İşte
1
Eh İşte
Sevimli Sevimli
5
Sevimli
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
1
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Berbat Berbat
3
Berbat

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.